Szkolenia z makijażu okolicznościowego

Umiejętności w zasięgu ręki!

Szkolenie indywidualne lub dwuosobowe z zakresu makijażu okolicznościowego. Szkolenie jednodniowe lub dwudniowe. Czas trwania szkolenia 6-7h dziennie.

Na szkoleniu wykonuję 2 makijaże. Pół twarzy wykonuję ja natomiast drugą połowę kursantka stara się odzwierciedlić, oczywiście pod moim okiem.

Makijaże które wykonuje na szkoleniach dobieram do potrzeb kursantki, aby wyniosła ze szkolenia jak najwięcej.

 

  • Makijaże wieczorowe
  • Makijaże ślubne
  • Makijaże fotograficzne
  • Cera problematyczna z przebarwieniami i niedoskonałościami.
  • Makijaż korekcyjny / opadająca powieka

Pokazuje niezbędne triki makijażowe oraz techniki nakładania kosmetyków kolorowych. Podczas szkoleń jestem do dyspozycji Kursantek, podpowiadam i poprawiam w razie potrzeby. Każdy makijaż omawiam krok po kroku pokazuje konturowanie na mokro jak i sucho, rozświetlenie twarzy, jak wykonać perfekcyjne brwi oraz usta. Omawiam przyklejanie rzęs na pasku jak i również na kępkach.

 

Cena szkolenia indywidualnego to 1900zł.
Cena szkolenia z makijażu okolicznościowego w grupie 2 osobowej to 1300zł

Po ukończonym szkoleniu Kursantka otrzymuje Certyfikat.

 

 

Lekcja makijażu przeznaczona dla osób początkujących, które chcą nauczyć się malować. Podczas lekcji makijażu pokazuje jak dobrze dobrać kosmetyki kolorowe do urody oraz cery kursantki. Omawiam rodzaj cery, czego należy unikać a co jest wskazane. Uczę również jak wykonać makijaż tak, aby był ozdobą twarzy oraz podkreślał jej walory i ukrywał niedoskonałości. Pokazuję też jak podkreślić kontury twarzy oraz jak wykonać makijaż adekwatny do okazji.

Czas trwania lekcji 2,5 – 3h koszt 450zł

Pracuje na kosmetykach profesjonalnych. Między innymi na :

Huda Beauty, anastasia beverly hills, kat von D, Too Faced, laura mercier, tarte, Make Up for ever, estee Lauder, Mac cosmetic, becca, Dior, smashbox, Guerlain, tom Ford i wiele innych